SpaceCat (3D)

SpaceCat (3D) 1.0.2

Ten kot zamienił buty na latający talerz!

Zalety

  • Ładna grafika
  • Odpowiedni poziom trudności
  • Kosmiczna fizyka

Wady

  • Na razie gra ma tylko 27 poziomów i wciąż jest w rozwoju

Bardzo dobry
8

SpaceCat (3D) to darmowa gra zręcznościowa na Android. Rozgrywka polega na sterowaniu... kotem w latającym talerzu i wyłapywaniu szczurów, które panoszą się na statku kosmicznym. Brzmi niedorzecznie, ale zabawa jest świetna!

Gra SpaceCat (3D) ma bardzo ładną, trójwymiarową grafikę. Przed rozpoczęciem rozgrywki możesz sobie wybrać kota i dowolnie zmieniać jego wygląd. Podobnie z pojazdem, którym futrzak będzie dryfował w przestrzeni.

Sterowanie w SpaceCat (3D) wydaje się proste, bo opiera się na jednym ruchu. Trzeba dotknąć ekranu, jeśli chcesz, aby kot uleciał na swoim latającym talerzu w górę. Mimo pozornej łatwości, gra w SpaceCat (3D) jest naprawdę trudna. Fizyka na pokładzie statku kosmicznego nie przypomina tej na Ziemi. Bardzo trudno jest manewrować w taki sposób, aby nie upaść na podłogę lub nie walnąć w sufit. Te zderzenia zabierają naszemu kociemu kosmonaucie punkty życia. Należy też pamiętać o uzupełnianiu paliwa do latającego talerza. Możesz to zrobić lądując ostrożnie na specjalnych platformach. Uważaj też na przecinające przejścia lasery i ściany, które stają na Twojej drodze.


SpaceCat (3D) to zabawna i bardzo dobrze wykonana gra
. Pierwsze trudności w sterowaniu mijają szybko, a zabawa jest co najmniej sympatyczna. Powinni ja wypróbować szczególnie fani kotów i science fiction!

SpaceCat (3D)

Download

SpaceCat (3D) 1.0.2

Opinie użytkowników o SpaceCat (3D)